7. díl edice: Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu

Tip Napsali jsme
Sourozenci 1

Při každém rozhodnutí potřebujeme být tvořiví. Jako tenkrát, když jsme byli malými dětmi. 

265 Kč
Na dotaz

Knížka, kterou můžete v současné poněkud rozkývané době podpořit, Sourozenci v managementu – rozhodování a tvořivost je sedmým a zároveň posledním díl série Action Learning – Praktický management. Proč Sourozenci? Tradičně nebývají disciplíny Rozhodování a Tvořivost spojovány, ale v knížce zjistíte, že rozhodování bez tvořivosti se stává pouhou technickou rutinou, která organizace strategicky nemůže rozvíjet a nabízet nové perspektivy, které lidi dokážou motivovat a přinášejí jim radost ze smysluplné práce. 

Celá série knížek se stala jedním z důležitých milníků ve vývoji TC Business School, protože jsme v ní shromáždili naše zkušenosti s takovým stylem vedení firem, který nečiní z lidí stroje či přístroje, ale naopak se snaží podporovat to nejlepší, co dokážou vymyslet i udělat. 

Kniha analyzuje a následně vyhodnocuje důležité postupy v profesi manažera (jak vézt lidi ke tvořivosti, jak učinit rozhodnutí, jak implementovat změnu). Protože každý manažer podobné situace řeší často, poskytuje kniha čtenáři užitečné zrcadlo, které mu kriticky (více či méně) ukazuje rozdíl mezi detailně zanalyzovaným odborným pohledem a zdánlivě jednoduchou realitou. Protože je kniha psána velmi přívětivým slohem, není těžké si tento rozdíl uvědomit. - Antonín Smrček, generální ředitel a předseda představenstva LABETA a.s

Kód Kód: 7
Jméno značky: TC Business School
Kategorie: Knihy
Zpět do obchodu