3. díl edice: Tajemství spolupráce v týmech - VYPRODÁNO

Napsali jsme
knihssa3

Patrně nejdůležitějším úkolem manažera je najít vhodné způsoby spolupráce s ostatními. A právě k tomu jak sám manažer tak i jeho lidé potřebují široký výběr nástrojů - interpersonálních dovedností.

309 Kč
Na dotaz

V naší sérii knih o managementu z perspektivy trvalého učení z praxe (Action Learning) jsme se nejprve zabývali vedením lidí a strategií a dále marketingem. V těchto oblastech jsme se často setkávali s otázkou, jaké nejdůležitější dovednosti manažer potřebuje, aby se mu jeho práce dařila. Velmi často pak cesty našeho hledání směřovaly právě k interpersonálním dovednostem. Z mnoha různých pohledů se ukázalo, že tyto dovednosti tvoří velmi důležitou součást schopností manažera, a proto jim věnujeme celou tuto třetí knihu naší série.

Tak jako na ostatní oblasti managementu i na interpersonální dovednosti pohlížíme nikoli jako na soubor povinných kompetencí, ale spíše jako na témata, která výrazně ovlivňují manažerský výkon. Zaměříme se především na jejich praktická použití a pokusíme se z konkrétních situací najít naučení, jak jejich využívání nastavit  – nebo pozměnit – , a to tak, abychom dosáhli potřebných výsledků.

Kód Kód: 3
Jméno značky: TC Business School
Kategorie: Knihy
Zpět do obchodu