3. díl edice: Tajemství spolupráce v týmech - VYPRODÁNO

Napsali jsme
knihssa3

Patrně nejdůležitějším úkolem manažera je najít vhodné způsoby spolupráce s ostatními. A právě k tomu jak sám manažer tak i jeho lidé potřebují široký výběr nástrojů - interpersonálních dovedností.

309 Kč
Na dotaz

V naší sérii knih o managementu z perspektivy trvalého učení z praxe (Action Learning) jsme se nejprve zabývali vedením lidí a strategií a dále marketingem. V těchto oblastech jsme se často setkávali s otázkou, jaké nejdůležitější dovednosti manažer potřebuje, aby se mu jeho práce dařila. Velmi často pak cesty našeho hledání směřovaly právě k interpersonálním dovednostem. Z mnoha různých pohledů se ukázalo, že tyto dovednosti tvoří velmi důležitou součást schopností manažera, a proto jim věnujeme celou tuto třetí knihu naší série.

Tak jako na ostatní oblasti managementu i na interpersonální dovednosti pohlížíme nikoli jako na soubor povinných kompetencí, ale spíše jako na témata, která výrazně ovlivňují manažerský výkon. Zaměříme se především na jejich praktická použití a pokusíme se z konkrétních situací najít naučení, jak jejich využívání nastavit  – nebo pozměnit – , a to tak, abychom dosáhli potřebných výsledků.

Kód Kód: 3
Jméno značky: TC Business School
Kategorie: Knihy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení